Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Milan Design WeekMediolan znów żyje targami - 9-14 kwietnia 2013


Największe targi dizajnu na świecie nie mogły się obejść bez udziału naszych rodzimych przedsiębiorstw.Wśród prezentacji najnowszych trendów i produktów znanych wszystkim firm Kler czy Paged Meble zobaczyć można było stoisko Śląskiego Klastra Dizajnu. „La Dolce Silesia" to wystawa pokazująca jak tworzące klaster podmioty, choć zajmujące się różnymi obszarami dizajnu współpracują ze sobą wzajemnie się wspierając.

Dzięki Zamkowi Cieszyn animatorowi Śląskiego Klastra Dizajnu mogliśmy czynnie uczestniczyć i współtworzyć to niecodzienne wydarzenie. Zaangażowanie i tworzone koncepcje członków Klastra pozwoliły firmie Zalewski Architecture Group na przygotowanie skomplikowanego projektu stoiska,które mogliśmy wykonać. Jak prezentowało się stoisko wraz z produktami klastorwiczów - sami zobaczcie!

GaleriaPolecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl