Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Targi branżowe

Motto naszej agencji reklamy to reklama skrojona na miarę. Dlatego pogłębianie świadomości skutecznej reklamy bierzemy sobie za punkt honoru. Skuteczne środki przekazu wizualnego na targach są jedną z najskuteczniejszych form prezentacji produktów i usług. Należy zatem pamiętać jak bardzo ważne jest, aby z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym przygotować różnorodne materiały reklamowe (ulotki, broszury, foldery, wizytówki).


Nie bez znaczenia jest również odpowiednie ich wyeksponowanie oraz zaprezentowanie ich z wykorzystaniem dostępnych na rynku systemów wystawienniczych - czy to roll-up, potykacz czy też cała ścianka wystawowa. Posiadamy bardzo dużą ofertę systemów wystawienniczych nawet dla najbardziej wymagających. Aby zapoznać się z pełną ofertą, nie tylko systemów wystawienniczych, zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://outdoor24.pl. A tutaj piszemy o ciekawych wybranych imprezach i targach.


Polecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl