Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


Ścianki ekspozycyjne

Wystawa w plenerze ? mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Jako producent systemów prezentacyjnych zapewniamy kompleksową oprawę wystaw dla przestrzeni komercyjnych jak również publicznych. Nasze systemy prezentacji sprawdzają się od wielu lat na rynkach ,parkowych deptakach, w muzeach ,galeriach czy też na terenach prywatnych firm. Znalazły uznanie jako element prezentacji reprodukcji dzieł sztuki jak również wystaw okolicznościowych. Nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów w oparciu o europejskie standardy. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwala na dobór rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb dając niemalże nieograniczone możliwości prezentacji wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Specjalistyczny park maszynowy, doświadczony personel to gwarancja Państwa Sukcesu.

 Oferta:

W ciągłej sprzedaży posiadamy trwałe i lekkie systemy prezentacji wykorzystując do ich produkcji aluminiowe profile wystawiennicze. Przenośne elementy wystaw pozwalają na dowolną ich konfigurację, a odpowiednio dobrane obciążenie sprawdza się we wszystkich trzech występujących w Polsce strefach wiatrowych (według normy PN-77/B-02011). Dodatkowym atutem oferowanych przez nas systemów wystawienniczych jest możliwość pełnej personalizacji produktu poprzez dostosowanie koloru stelaży (malowanie proszkowe) , oklejanie czy znakowanie laserowe.

Elementy prezentowane- tablice o dowolnym rozmiarze, wykonane są w technologii fotorealistycznego druku bezpośredniego UV (6 kolorów druku AGFA).

 Najczęściej stosowane tablice 70x100 cm, 100x70 cm, 100x100 cm, 100x120 cm, 120x100 cm, 100x140 cm, 120x120 cm, 100x150 cm.

 

Usługi dodatkowe:

·  produkcja stelaży o niestandardowych wymiarach,

·  możliwość wynajmu stelaży ekspozycyjnych wraz z pełną obsługą transportowo-montażową,

· projektowanie graficzne plansz do druku,

· montaż energooszczędnego oświetlenia LED,

· zabezpieczenie powierzchni folią antygraffiti,

·  oprawa plansz powystawowych.

Przykładowe realizacjePolecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl