Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !



Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


Design

W odpowiedzi na coraz wyższe i coraz bardziej wyszukane wymagania naszych Klientów, proponujemy Państwu współpracę z naszym Działem Kreacji - w zakresie designu.
Absolwenci Akademii Sztuk Pięknych, fotografowie, projektanci i architekci - to specjaliści, z którymi mogą Państwo pracować dzięki (za pośrednictwem) MediaPress ! 

Wymagające zadania, tworzenie zupełnie nowych wnętrz i produktów to coś, w czym czujemy się najlepiej i co daje nam najwięcej satysfakcji. Efekt bowiem zawsze jest najbardziej zaskakujący i spektakularny.  W swojej pracy inspirujemy się aktualnymi trendami, modą, tendencjami i prognozami nurtów w designie i sztuce, a także wiedzą z zakresu metod  redesignu.     
                          
Design - czyli co ?
Oto przykłady dziedzin designu i produktów, które stanowią element pracy naszego zespołu:
Wymyśl to sam !
I Państwo mogą mieć satysfakcję  z tworzenia, od etapu koncepcji, zupełnie nowych rzeczy! Wszystko już było? Nie! Świat codziennie nadaje sprawom, przedmiotom i naszym potrzebom nowy kontekst. Wystarczy spostrzegawczość, wyobraźnia, zaangażowanie i chęci, aby być pomysłodawcą produktu. Zapraszamy Państwa do zgłaszania wszelkich innowacyjnych, kreatywnych inicjatyw!

Polecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl