Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


Montaż / Logistyka

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie pokazuje nam, jak ważna jest komplementarność świadczonych usług reklamowych i szybkość reakcji na Państwa potrzeby. W dzisiejszym świecie, gdy czas  gra  „pierwsze skrzypce”, a większość przedsiębiorców narzeka na jego brak,  nie bez znaczenia jest fakt ,że
stajemy na wysokości
na drabinie, rusztowaniu , podnośniku koszowym (zwyżce) czy dachu – wszędzie tam gdzie tylko potrzeba, by Państwa reklama była w zasięgu wzroku potencjalnych klientów.

…zadania jakie stawiamy sobie to :
Dostarczenie wielkoformatowych reklam czy produktów to nie problem dla nas . Dysponując własnym, dostosowanym do specyfiki produkowanych przez nas przedmiotów  transportem, jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce na terenie kraju i poza jego granicami w ustalonym terminie.

Preferencyjne stawki za usługi transportowe dla naszych klientów często stają się intratnym rozwiązaniem, a bezpieczeństwo towaru oraz terminowość dostaw są często warunkiem udanej transakcji.

Polecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl