Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


Prototypowanie

Nie ma dobrego produktu bez prototypu !

Niemalże każda firma posiada w swojej ofercie produkty, które zanim trafiły  do sprzedaży, zostały starannie dopracowane pod względem zarówno walorów estetycznych jak i funkcjonalnych.
Korzyści i możliwości płynące z zastosowanie metody prototypowania:
Zakres usług świadczonych przez MediaPress w dziedzinie tworzenia nowych produktów czy usług jest szeroki za sprawą firm współpracujących oraz innych organizacji zrzeszonych i niezrzeszonych, w działalność których firma jest zaangażowana (klastry przedsiębiorczości, designu), działających w różnych sektorach rynku, wnoszących olbrzymi potencjał w postaci wiedzy, zarówno teoretycznej jak i praktycznej w realizację projektów.  W dużej mierze zakres prac związany jest z drukiem i obróbką tworzyw, przy wykorzystaniu posiadanej wiedzy z zakresu materiałoznawstwa i możliwości ich przetwarzania w procesie produkcji. 

To bogate doświadczenia w tych dziedzinach sprawiają, że stale rosnąca liczba klientów wybiera nas jako partnera w budowaniu innowacyjnych i skomplikowanych wersji testowych czy makiet produktów, będących często miniaturyzacją realizacji dużego projektu. 

Dołącz do nich i Ty!

Polecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl