Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


CNC- obróbka tworzyw

Silną stroną naszej działalności jest rozbudowany park maszyn, dający rozległe możliwości.
Za sprawą profesjonalnego centrum obróbczego CNC o obszarze pracy 2x3 m, świadczymy usługi ukierunkowane na Państwa potrzeby.
Ukierunkowanie na specjalizację w obróbce tworzyw sztucznych wynika w dużej mirze z kwalifikacji naszej kadry oraz dużego doświadczenia w ich obróbce. Dobór odpowiednich zestawów rozwiązań, rozumianych jako wynik połączenia doświadczeń,materiałów i narzędzi - pozwalają na zapewnienie usług w zakresie obróbki tworzyw sztucznych na bardzo wysokim poziomie!


Do podstawowych materiałów najczęściej poddawanych obróbce cnc należą min:
Kolejnymi materiałami poddawanymi procesowi frezowania, rozkroju, wiercenia są w szczególności materiały takie jak: płyty kompozytowe (dibond, tubond), korian, aluminium, mosiądz, brąz, stal konstrukcyjna (grawerowanie), mdf, hdf, płyta wiórowa, sklejka, drewno lite, inne materiały drewnopochodne.

Ta szeroka gama obrabianych przez nas materiałów wynika z zapotrzebowania branży, której jesteśmy częścią. To szeroko rozumiana reklama poprzez mnogość form i stosowanych materiałów skłoniła nas do tworzenia i obróbki materiałów na Państwa potrzeby.


Realizujemy każdy pomysł. Tak podsumować można by ten fragmentaryczny opis, zachęcając Państwa jednocześnie do wypróbowania naszych możliwości !

Polecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl