Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !



Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


Grafika samochodowa

SAMOCHÓD DOSKONAŁYM NOŚNIKIEM REKLAMY !

W ostatnich latach powszechnie stosowanym nośnikiem reklamy jest samochód, bus czy autokar. Reklama na pojazdach uważana jest za bardzo skuteczną i relatywnie najtańszą . Za taką reklamę zapłacimy tylko raz! Agencja reklamowa MediaPress swoim Klientom oferuje kompleksowa usługę- począwszy od projektu graficznego aż do aplikacji gotowej grafiki. Oklejanie samochodów folią to gwarancja, że zostaniemy zauważeni na drodze. I nie tylko!

Zakres naszych usług obejmuje :
Aplikacja komunikatu reklamowego na pojazdach
Znaki, litery wycinane z folii, nadruki barwne na foliach polimerowych i wylewnych , foliach one way vision (owv) oraz druk na foliach magnetycznych pozwala na stworzenie niepowtarzalnego charakteru przekazu reklamowego. Oklejony samochód (pojazd) ze względu na swój charakter i  kształt może przeistoczyć się w narzędzie dające olbrzymi potencjał wyłącznie w przypadku umiejętnego dobrania grafiki oraz doboru odpowiednich materiałów i technologii ich aplikacji -  co idealnie odpowiada świadczonym przez nas usługom.

Ponadto oferta nasza obejmuje:

Niewątpliwym argumentem przemawiającym na Państwa korzyść przy zlecaniu ww. usług jest fakt stosowania wyłącznie materiałów certyfikowanych, posiadających odpowiednie atesty, zadrukowanie ich przy zastosowaniu technologii druku zgodnie z ich przeznaczeniem, a dodatkowo zabezpieczenie ich warstwą laminatów im dedykowanych, zapewniających długotrwałe i niezmienne odzwierciedlenie kolorystyczne oraz podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Wszystkie wymienione czynniki, w połączeniu z profesjonalizmem naszego zespołu (potwierdzonym odpowiednimi certyfikatami oraz czynnym uczestnictwem w szkoleniach z oklejania), są gwarancją Państwa zadowolenia!

Cena reklamy na samochodzie uzależniona jest od wielu czynników takich jak wielkość oraz typ samochodu, projekt graficzny,  rodzaj zastosowanej folii oraz techniki jej aplikacji.

Przykładowe realizacje



Polecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl