Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


Grafika samochodowa

SAMOCHÓD DOSKONAŁYM NOŚNIKIEM REKLAMY !

W ostatnich latach powszechnie stosowanym nośnikiem reklamy jest samochód, bus czy autokar. Reklama na pojazdach uważana jest za bardzo skuteczną i relatywnie najtańszą . Za taką reklamę zapłacimy tylko raz! Agencja reklamowa MediaPress swoim Klientom oferuje kompleksowa usługę- począwszy od projektu graficznego aż do aplikacji gotowej grafiki. Oklejanie samochodów folią to gwarancja, że zostaniemy zauważeni na drodze. I nie tylko!

Zakres naszych usług obejmuje :
Aplikacja komunikatu reklamowego na pojazdach
Znaki, litery wycinane z folii, nadruki barwne na foliach polimerowych i wylewnych , foliach one way vision (owv) oraz druk na foliach magnetycznych pozwala na stworzenie niepowtarzalnego charakteru przekazu reklamowego. Oklejony samochód (pojazd) ze względu na swój charakter i  kształt może przeistoczyć się w narzędzie dające olbrzymi potencjał wyłącznie w przypadku umiejętnego dobrania grafiki oraz doboru odpowiednich materiałów i technologii ich aplikacji -  co idealnie odpowiada świadczonym przez nas usługom.

Ponadto oferta nasza obejmuje:

Niewątpliwym argumentem przemawiającym na Państwa korzyść przy zlecaniu ww. usług jest fakt stosowania wyłącznie materiałów certyfikowanych, posiadających odpowiednie atesty, zadrukowanie ich przy zastosowaniu technologii druku zgodnie z ich przeznaczeniem, a dodatkowo zabezpieczenie ich warstwą laminatów im dedykowanych, zapewniających długotrwałe i niezmienne odzwierciedlenie kolorystyczne oraz podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Wszystkie wymienione czynniki, w połączeniu z profesjonalizmem naszego zespołu (potwierdzonym odpowiednimi certyfikatami oraz czynnym uczestnictwem w szkoleniach z oklejania), są gwarancją Państwa zadowolenia!

Cena reklamy na samochodzie uzależniona jest od wielu czynników takich jak wielkość oraz typ samochodu, projekt graficzny,  rodzaj zastosowanej folii oraz techniki jej aplikacji.

Przykładowe realizacjePolecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl