Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


Reklamy przestrzenne (3D)

Zastosowanie trzeciego wymiaru w reklamie otwiera nowe możliwości w kreowaniu wizerunku Państwa firmy oraz promocji nowych produktów.
Najczęściej techniką tą wykonuje się litery przestrzenne, logotypy, szyldy oraz aranżacje wnętrz. Możliwości nowoczesnych urządzeń są wręcz nieograniczone.
Dysponując niezbędną wiedzą z zakresu materiałoznawstwa oraz  nowoczesnym i świetnie wyposażonym parkiem  maszynowym, mamy wręcz nieograniczone możliwości kreacji!


Nasza pracownia jest przystosowana do wycinania, frezowania, gięcia, tłoczenia oraz pozostałej obróbki wszelkiego typu materiałów i tworzyw sztucznych. Zespół zatrudnionych specjalistów (grafików i plastyków) pomoże Państwu stworzyć  wymarzoną reklamę. Nasi fachowcy zwizualizują i wykonają dla Państwa najbardziej wyszukane i skomplikowane projekty. Wszystko po to, by uzyskać niebanalny i wyjątkowy efekt.


Najpopularniejsze zastosowanie i konfiguracja reklamy 3D (trójwymiarowej):

Przykładowe realizacjePolecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl