Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


Reklamy świetlne

W STRONĘ ŚWIATŁA

Zastosowanie punktów świetlnych  w reklamie niesie za sobą ogromy wachlarz możliwości, a gra światłem i cieniem nadaje świeżość Państwa reklamie – wyróżniając ją, daje dużo większą szansę na SUKCES!

WIĘCEJ ŚWIATŁA!

Rodzaje reklamy świetlnej

1. NEON
Reklama wykonana z rury neonowej wypełniona gazem o różnorodnej kolorystyce. Możliwości dowolnego kształtowania neonu pozwalają na wykonanie niemalże każdej litery, znaku, a w połączeniu z innymi materiałami stwarza nowe możliwości ich zastosowania.

2. LITERY PODŚWIETLANE

- litery styrodurowe z tzw. efektem echo
Znaki (litery) wykonane ze styroduru (bardzo lekki twardy materiał, odporny na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych) z możliwością zastosowania- jako lico, frezowanego pmma. Całość montowana do elewacji budynku na uchwytach dystansowych bądź specjalnie przystosowanej konstrukcji. Podświetlenie najwyższej jakości diodami LED, rzucającymi od tyłu światło na miejsce ekspozycji, tworzy poświatę wokół znaku, litery (tzw. „efekt echo”). Kolorystyka bardzo szeroka- z uwagi na zastosowanie specjalnie dobieranych farb oraz dostępnych różnokolorowych płyt pleksi.

- litery przestrzenne podświetlane z pmma (potocznie pleksi, pleksiglasu, pleksy)
Całość litery wykonane z pmma, boki termoformowane do kształtu litery – lico frezowane. Plecy wykonane z PCV, najczęściej spienionego. Całość podświetlona najwyższej jakości diodami LED. Kolorystyka wg dostępności różnokolorowych płyt pleksi.

- litery przestrzenne podświetlane aluminiowe z frontem z pmma (potocznie pleksi, pleksiglasu, pleksy)
Konstrukcja (ścianki boczne) liter, znaków wykonane z taśmy aluminiowej malowanej proszkowo, lico frezowane z kolorowej płyty pmma (pleksi, pleksiglasu, pleksy) bądź oklejane na dowolny kolor foliami translucentnymi. Plecy wykonane z PCV, najczęściej spienionego. Całość podświetlona najwyższej jakości diodami LED.

- litery przestrzenne podświetlane aluminiowe z napinanym licem
Konstrukcja (ścianki boczne) liter, znaków wykonane z taśmy aluminiowej malowanej proszkowo, lico wykonane z tkaniny banerowej zadrukowanej solwentowo  bądź UV - lub oklejane na dowolny kolor foliami translucentnymi. Plecy wykonane z PCV, najczęściej spienionego. Całość podświetlona najwyższej jakości diodami LED.

3. KASETONY (jedno- lub dwustronne, tzw. semafory świetlne), które - ze względu na zastosowany do ich produkcji materiał, jak również miejsce przeznaczenia - możemy podzielić na następujące rodzaje:

- kaseton świetlny z licem z pmma (potocznie zwanym pleksi)
Mocna i trwała konstrukcja wykonana z profili aluminiowych (malowanych proszkowo na dowolny kolor) umożliwia ich zastosowanie w każdych warunkach. Lico wykonane z pmma (potocznie nazywane również pleksi, pleksiglasem) bądź, przy gabarytach przekraczających 3 m długości, poliwęglanu komorowego. Grafika może być wykonana zarówno w technologii ploterowego cięcia, jak i wyklejania folii translucentnych przez zadruk i aplikację w technologii druku solwentowego bądź też przez bezpośredni zadruk lica w technologii druku UV.

- kasetony z licem termo formowanym

Mocna i trwała konstrukcja wykonana z profili aluminiowych (malowanych proszkowo na dowolny kolor) umożliwia ich zastosowanie w każdych warunkach. Lico wykonane z pmma (potocznie nazywane również pleksi, pleksiglasem) poddane obróbce termicznej, polegającej na formowaniu w zadany kształt. Grafika najczęściej wykonywana jest w technologii ploterowego cięcia i wyklejania folii translucentnych  oraz sitodruku.

- kaseton świetlny z elastycznym licem
Mocna i trwała konstrukcja wykonana z profili aluminiowych (malowanych proszkowo na dowolny kolor) umożliwia ich zastosowanie w każdych warunkach. Lico wykonane z tkaniny banerowej do podświetleń (backlight), co pozwala wykonać kasetony o bardzo dużych gabarytach. Grafika może być wykonana zarówno w technologii druku solwentowego, jak i druku UV.

- kaseton świetlny frezowany
Bardzo estetyczna, mocna i trwała konstrukcja wykonana z frezowanych płyt kompozytowych typu: dibond, reynobond, e-bond, tubond czy starbond  (szeroka gama  kolorystyczna) umożliwia ich zastosowanie w każdych warunkach. Lico wykonane z jednej lub wielu warstw pmma (plexi) o różnych grubościach i kształtach- w zależności od projektu. Szeroka paleta kolorów pmma (pleksi), możliwości aplikacji różnorodnych folii, jak również bezpośredniego zadruku płyt kompozytowych w technologii druku UV sprawia, że jest to najbardziej ekskluzywna forma kasetonów reklamowych.

- kasetony reklamowe o niestandardowych kształtach
W zależności od zapotrzebowania istnieje możliwość łączenia wielu technik reklamy świetlnej. Wykorzystując je, otrzymujemy niepowtarzalny efekt w postaci kasetonów o niestandardowym kształcie, często trójwymiarowych.

4. PYLONY I TOTEMY REKLAMOWE
Pylony reklamowe, najczęściej  stosowane  przy wjazdach do centrów handlowych; wielkogabarytowe konstrukcje stalowe, na których umieszcza się logotypy; te reklamy świetlne wykonane z zastosowaniem najróżniejszych materiałów i technologii.

5. TABLICE I GABLOTY REKLAMOWE
Głównym przeznaczeniem gablot jest ekspozycja produktów, tj. dokumentów, certyfikatów, ogłoszeń, plakatów wymagających szczególnego wyróżnienia lub zabezpieczenia. Najczęściej wykonane z profili aluminiowych malowanych na dowolny kolor z palety RAL.

6. WYŚWIETLACZE LED
To najnowocześniejsza forma przekazu komunikatu reklamowego, informacji. Wyświetlacze wykonane są w oparciu o diody LED sterowane najczęściej komputerowo za pomocą specjalistycznego oprogramowania; umożliwiają bardzo szybką zmianę wyświetlanej treści.
Dzięki atrakcyjnemu przekazowi, staje się alternatywą dla statycznych form reklamy - plakatów czy bilboardów.

Jako producent kasetonów reklamowych zapewniamy :
  • fachową poradę i profesjonalny projekt graficzny
  • wysoką jakość produktów - dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów
  • bardzo atrakcyjne ceny
  • profesjonalny i terminowy montaż
  • krótkie terminy realizacji
  • 24 miesięczną gwarancję
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Przykładowe realizacjePolecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl