Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


Poligrafia

Wizytówką firmy jest wizerunek, na który składa się wiele elementów.  Jednym z najważniejszych są materiały poligraficzne (druki), wykorzystywane w komunikacji z klientami, kontrahentami. Dobrej jakości druki akcydensowe budują trwałe pozytywne wrażenia na naszych Partnerach w biznesie, w sprzedaży.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki  wachlarz  druków poligraficznych , takich jak :
Dzięki profesjonalnym projektom, doborze odpowiedniego materiału oraz rodzaju druku,  te na pozór zwykłe produkty zmienią swój wygląd – stając  się indywidualnym, niepowtarzalnym i integralnym elementem Państwa Firmy .


Chętnie stosujemy procesy uszlachetniania druku m.in. poprzez: foliowanie, lakierowanie UV, sztancowanie, wykrawanie, suche tłoczenie, kalandrowanie, hot stamping (postpress). Dzięki tym działaniom, druk nabierze właściwego wyrazu, a finalny produkt stanie się narzędziem przynoszącym Państwu wymierne korzyści.


Jeśli szukają Państwo inspiracji bądź potrzebują pomocy w realizacji pomysłów (grafik), nasz Dział Kreacji chętnie zaprezentuje aktualne tendencje i trendy rynkowe , a  graficy  przedstawią kilka wariantów wizualizacji produktu do wyboru.


Projektowanie graficzne w dzisiejszych czasach jest najważniejszą wartością, ponieważ stanowi o skuteczności przekazu komunikatu reklamowego. Decydując się na współpracę z nami, otrzymają Państwo również wsparcie merytoryczne,  najwyższą jakość oferowanych produktów i usług oraz  idealnie dopasowany zakres działań dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Przykładowe realizacjePolecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl