Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


Szyldy, tablice reklamowe, billboardy

Przyciągnij uwagę Klientów swoją reklamą wizualną !

Dobry wizerunek firmy to podstawa w biznesie. Zanim Państwa Klienci przekonają się w praktyce o jakości i zakresie Państwa usług, ocenią je powierzchownie - po identyfikacji wizualnej i jej zastosowaniu w widocznych elementach reklamy zewnętrznej. O niebagatelnej wadze szyldu, pod którym się pracuje, tworzy i buduje własną markę  dobrze wiedzą przedsiębiorcy, którzy nie boją się inwestować w widoczność  i obecność swojej firmy na rynku.

Najchętniej wykorzystywane są różnego rodzaju szyldy, tablice, billboardy oraz funkcjonalnie i kreatywnie zagospodarowane, wykorzystane witryny. Do witryn sklepowych często używane są folie okienne, które usprawniają proces promocji. Dobry szyld to połowa sukcesu. Warto więc stworzyć szyld czy tablicę, która swoim wyglądem przyciągnie uwagę potencjalnych Klientów.

Do wykonania reklamy wizualnej stosowane są najczęściej: folie okienne, folie samoprzylepne, folie owv, folie z drukiem cyfrowym czy litery (znaki) przestrzenne, które wykonane są min. z takich materiałów jak: styrodur, dibond (płyty kompozytowe), pleksi (pmma) czy płyt pcv . Istotną i wyróżniającą cechą naszych produktów jest fakt, iż inspirują nas technologie zapożyczane z innych branż, które przekładamy na produkty reklamowe, efektem czego nasze realizacje są innowacyjne. To z kolei  przekłada się na wymierne i namacalne korzyści dla przedsiębiorcy!

Uwaga Twojego Klienta to inwestycja !

Tablice reklamowe typu billboard (przydrożne konstrukcje reklamowe), frontlight (banery reklamowe), backlight (materiały podświetlane) na stałe wpisały się w krajobraz miast Polski. Obecnie można je spotkać praktycznie na każdym kroku. Dlatego tak istotną rzeczą jest inwestycja w wysokiej jakości, solidną i wyróżniającą się reklamę Państwa Firmy , która wpłynie na prestiż marki, przebije się i wyróżni wśród licznych przekazów reklamowych w otaczającej nas przestrzeni. 

Przykładowe realizacjePolecamy Praca w Polsce Jooble
www.patyczki-ns.pl, ParkSpace.pl, olzalogistic.com, CitySklep.pl

Zaufali

nam


Created by weboski.pl