Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


Druk

Naszym Klientom oferujemy profesjonalny, wysokiej jakości szeroko rozumiany DRUK wielkoformatowy- począwszy od najpopularniejszego druku solwentowego, poprzez druk sublimacyjny, a skończywszy na druku UV.

Do produkcji używamy sprawdzonych, wyselekcjonowanych materiałów znanych i renomowanych producentów (Oracal, 3M, Avery, Mactac, Ferrari ), które dobierane są starannie do potrzeb klienta, zapewniając trwałe i skuteczne rozwiązania.


Druk solwentowy charakteryzuje się stosunkowo szerokimi możliwościami  zastosowania - przy stosunkowo niskich kosztach wykonania. Za pomocą dostępnych w naszym parku maszynowym drukarek wielkoformatowych o szerokościach zadruku do 3,2m  oferujemy:

Druk sublimacyjny to uzupełnienie oferty o technologię wykorzystującą zjawisko sublimacji. Dzięki zastosowanej technologii termotransferu jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa:
Druk UV jest możliwy dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii druku bezpośredniego na powierzchniach płaskich – utwardzenie atramentu za pomocą lamp UV. Dzięki drukarce wielkoformatowej  UV AGFA Anapurna M2050, która wchodzi w skład naszego parku maszynowego, możemy zadrukować powierzchnię o maksymalnym rozmiarze 2x4 m lub z roli /druk sześciokolorowy CMYK +LM +LC/. Wyróżnikiem jakości jest również możliwość zadruku dodatkowym kolorem białym.

Przykładowe zastosowania druku UV:

Drukujemy na wszystkim. Prawie. Możliwości naszego parku maszynowego są niemalże nieograniczone, dzięki czemu możemy wykonać próby zadruku na dowolnym materiale – jedynym ograniczeniem jest zapotrzebowanie
.

Przykładowe realizacjePolecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl