Uwaga! Od stycznia 2016 r. nowa siedziba firmy - 32-650 Bulowice, ul.Krakowska 8
CMC

Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !Nowoczesne
rozwiązania
dla Twojej firmy !

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Twój dostawca reklamy

Zapraszamy na www.outdoor24.pl


O nas

Profesjonalizm. Rzetelność. Jakość.

Co oprócz tego Państwu oferujemy?

Nasza agencja nie boi się podejmowania trudnych i wymagających wyzwań. Z pasją i otwartością realizujemy każde zlecenie Klienta. Wiemy, jak istotny jest czas, toteż powierzone nam zadania wykonujemy  zawsze w wyznaczonym wcześniej terminie, szybko i w konkurencyjnych cenach!
Agencja reklamowa MediaPress powstała w 2003 roku. Od początku powstania, z roku na rok postęp jest znaczący na wielu płaszczyznach. Podstawowym i najważniejszym jest wzrost zasobów ludzkich! Inwestycja w wyspecjalizowany i kompetentny personel to podstawa dobrego biznesu – jak mawia jej właściciel  „to ludzie tworzą firmy, a nie przedmioty!". Inwestycja w kapitał ludzki oraz najnowocześniejsze technologie sprawiły, że dziś, kiedy zaufało nam wiele Firm, Przedsiębiorstw, Agencji, w tym liczne grono ogólnopolskich marek, możemy zaproponować kompleksową, profesjonalną obsługę marketingowo-reklamową. Nie tylko druk, elementy przestrzenne, druk 3D, systemy wystawiennicze, reklamy samochodowe, wszelkie reklamy świetlne – ale też  design, projektowanie i wykonywanie wielu elementów wystroju wnętrz, kreowanie marek, tworzenie wizerunku produktu- może zaproponować MediaPress, aby Państwa hotel, restauracja, biuro, punkt sprzedaży – czy dom stał się przestrzenią wyjątkową, dla Państwa, dla Klientów. 

Rozwijać się! Działać z pasją!  Współpracować.

W naszym zespole pracują ludzie z prawdziwym zaangażowaniem. Nie wiemy, co to rutyna! Każdy temat i zadanie bowiem rozpatrujemy indywidualnie. Ważne jest dla nas, aby wypełnić oczekiwania naszych Klientów, uwzględniając jego zalecenia, uwagi, rozwój technologiczny i możliwości budżetowe. MediaPress to agencja, która od lat współpracuje zarówno z  prywatnymi  przedsiębiorcami, jak i dużymi firmami. Wychodzimy do klientów z inicjatywą, proponując nowe możliwości zastosowania niekonwencjonalnych rozwiązań czy materiałów, aby Państwa reklama czy produkt był promowany w indywidualny, wyróżniający Państwa firmę  sposób.
Innowacyjność – to kategoria, której nasza agencja podporządkowuje teraźniejsze i przyszłe działania.

Gwarancja pozytywnego odbioru.

To Państwo zdecydują, jaki będzie plan naszej współpracy! Tylko Państwa decyzje  otwierają nam drogę do budowania wspólnego Sukcesu. Zespół MediaPress zwizualizuje i przedstawi  propozycje, dzięki którym Państwa firma zostanie wyróżniona, co pozytywnie wpłynie na liczbę potencjalnych klientów, a tym samym na wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Gwarantujemy, że wspólne działania pozwolą w łatwy i przyjemny sposób wykonać produkty, których wygląd i unikalne cechy  przyczynią się do rozwoju Państwa biznesu.
Dziękujemy za zapoznanie się z ogólną charakterystyką firmy oraz naszego zespołu zapraszamy do współpracy! Do zobaczenia.

Janusz Góralczyk wraz z zespołem MediaPress

Polecamy Praca w Polsce Jooble

Zaufali

nam


Created by weboski.pl